Drodzy Absolwenci!

Stanowice intelektualną elitę Polski, która jest nie tylko gwarantem skutecznych przemian naszego kraju, ale przede wszystkim filarem społeczeństwa wiedzy. Jesteśmy dumni, że na drodze swojego rozwoju wybraliście Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Portal Absolwenta powstał właśnie z myślą o Was! Pomimo, iż zakończyliście już swoją edukację
i wkroczyliście na drogę kariery zawodowej pragniemy, aby środowisko akademickie Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie,
a więc studenci, wykładowcy, absolwenci i pracownicy, stanowili wciąż wspólnotę połączoną wzajemną misją.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie, stronie głównej Uniwersytetu, dołączenia do nas na Facebooku oraz Instagramie, dzięki czemu będziecie mogli na bieżąco śledzić wszelkie wydarzenia mające miejsce na naszej Uczelni. Zachęcamy również do udziału w imprezach okolicznościowych, balach oraz konkursach organizowanych przez nasze Biuro. Pozostańmy w kontakcie!

Dział Promocji

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami