Drodzy Absolwenci!

Stanowice intelektualną elitę Polski, która jest nie tylko gwarantem skutecznych przemian naszego kraju, ale przede wszystkim filarem społeczeństwa wiedzy. Jesteśmy dumni, że na drodze swojego rozwoju wybraliście Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.

Biuro Współpracy z Absolwentami powstało właśnie z myślą o Was! Pomimo, iż zakończyliście już swoją edukację
i wkroczyliście na drogę kariery zawodowej pragniemy, aby środowisko akademickie Uniwersytetu Pedagogicznego,
a więc studenci, wykładowcy, absolwenci i pracownicy, stanowili wciąż wspólnotę połączoną wzajemną misją.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie głównej, dołączenia do nas na Facebooku oraz Instagramie, dzięki czemu będziecie mogli na bieżąco śledzić wszelkie wydarzenia mające miejsce na naszej Uczelni. Zachęcamy również do udziału w imprezach okolicznościowych, balach oraz konkursach organizowanych przez nasze Biuro. Pozostańmy w kontakcie!

Nasz Zespół:

Piotr Kciuk – Kierownik