Monika Nahirny

Absolwentka Geografii z turystyką z 2007 roku.

Tuż po obronie pracy magisterskiej wyjechała na kilka lat do Dublina szlifować język i zdobywać nowe doświadczenia społeczne oraz zawodowe. Bezpośrednio po powrocie z Irlandii podjęła pracę jako specjalista ds. sprzedaży ICE Kraków w Krakowskim Biurze Festiwalowym, które jest operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków. Następnie po trzech latach awansowała na stanowisko Kierownika działu Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków, gdzie była odpowiedzialna za promocję i sprzedaż Centrum Kongresowego na arenie krajowej i międzynarodowej. Miała okazję współtworzyć strategię sprzedaży i marketingu tego flagowego krakowskiego obiektu. W swojej pracy zawodowej zarządza nowymi możliwościami biznesowymi i tworzy długoterminową politykę biznesową firmy. Kreuje i realizuje strategię handlową, pozyskuje nowych klientów, negocjuje kontrakty, buduje relacje biznesowe.

Po kilku latach bardzo interesującej pracy w Centrum Kongresowym postanowiła założyć własną działalność gospodarczą o charakterze doradczym w sektorze turystyki biznesowej.

Obecnie, od ponad roku pracuje nad rozwojem Zakopiańskiej Grupy hoteli Nosalowy, w której skład wchodzi 4* hotel Nosalowy Dwór Resort & Spa dysponujący 400 pokojami oraz ogromnym zapleczem konferencyjnym dla ponad 1000 osób oraz nowo otwarty 5* Nosalowy Park wraz z Restauracja Heart prowadzoną przez Wojciecha Modesta Amaro.


  • twitter
  • facebook
  • youtube
  • snapchat
  • instagram