Nowości w ofercie studiów podyplomowych

Realizacja studiów podyplomowych wpisuje się w ideę kształcenia przez całe życie. Jest ona bardzo ważna zarówno wśród nauczycieli, którzy dokształcając się – uzupełniają wiedzę i umiejętności, wykorzystywane na różnych etapach edukacyjnych – kształcąc dzieci, i młodzież, jak i wśród pracowników wielu innych sektorów gospodarki.

Uniwersytet Pedagogiczny, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy – od najbliższego roku akademickiego uruchamia nowe kierunki studiów podyplomowych. Należą do nich:

Szczegóły dotyczące studiów podyplomowych – programy, terminy rekrutacji i sylwetki absolwentów są dostępne pod linkiem.

Oprócz wyżej wymienionych kierunków Uniwersytet oferta Uczelni obejmuje kilkadziesiąt innych specjalności, a także kursów. Prowadzona jest również rekrutacja na bezpłatne szkolenia i warsztaty dofinansowane ze środków zewnętrznych.