Prelekcje, warsztaty i wizyty studyjne – w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie

„Dajcie ludziom swobodę działania, a zaskoczą was swoją pomysłowością”- powiedział Peter Ferdinand Drucker.

Czy przedsiębiorczość jest czymś wielkim? Zagadnieniem stricte naukowym, a może jedną z podstawowych ludzkich cech?

Rozumiana bywa dwojako i w różny sposób definiowana: jako podejście podmiotowe skupiające uwagę na przedsiębiorcy o określonych cechach osobowości, który w odważny sposób podejmuje niekonwencjonalne rozwiązania w działalności firmy, jak i sposób podejmowania działań i przyjmowanych strategii w zależności od zmieniających się warunków zewnętrznych. Niewątpliwie, każdy z nas posiada cechy kojarzone z przedsiębiorczością. W wielu przypadkach ukazują się one w sytuacjach wymagających niekonwencjonalnego myślenia.

Dowiedz się więcej – o sobie i o roli przedsiębiorczości w życiu zawodowym

Od 8. do 10. listopada prowadzone będą liczne warsztaty, prelekcje i wizyty studyjne w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Pedagogicznym. Chcesz się dowiedzieć jak napisać cv żeby nie dostać pracy, jak korzystać z funduszy i programów UE dla młodzieży albo posłuchać jaka jest rola mediacji i negocjacji w przedsiębiorczości?

O roli przedsiębiorczości, jej wpływie na gospodarkę, a także jej miejscu na rynku pracy – opowiedzą specjaliści z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz firm i jednostek współpracujących z Instytutem Prawa i Ekonomii UP. Wydarzenia odbywają się on-line oraz w budynku głównym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie!

Zapraszamy!

Informacje i program wydarzenia