Weź udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości!

W dniach 16 – 22 listopada 2020 już po raz kolejny w Małopolsce odbędzie się największe, globalne święto przedsiębiorczości, tj. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP, Global Entrepreneurship Week). Ta ogólnoświatowa inicjatywa ma na celu promowanie przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Uniwersytet Pedagogiczny zaangażował się kolejny raz w realizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce i jest jednym z partnerów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. W tym roku spotkamy się online.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych z tej okazji przez Akademickie Biuro Karier! Liczne wykłady, warsztaty oraz gry i konkursy czekają na uczestników Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Uniwersytetu Pedagogicznego!
Wśród prelegentów wystąpią nasi Absolwenci, którzy po pierwsze pomogą odkryć talenty, a po drugie – zaprezentować się w świecie biznesu!