Absolwent z Pasją 2020 – ogłoszenie konkursu

Absolwencie 2020! Potrafisz inspirować? Masz niezwykłe hobby lub pasję, pozytywną energią zarażasz innych?

Weź udział w konkursie!

Konkurs skierowany jest do absolwentów I, II stopnia i jednolitych studiów magisterskich a także studiów doktoranckich Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Ma na celu promować absolwentów Uczelni, którzy wyróżniają się niezwykłymi pasjami i osiągnięciami.  Motywuje i promuje kreatywnych abiturientów, którzy, dzięki swoim talentom i niekonwencjonalnym zajęciom, rozsławiają naszą Uczelnię również po zakończeniu studiów, inspirując kolejne pokolenia studentów.

Wszystkie zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 16 listopada 2020 r.  do Biura Współpracy z Absolwentami: drogą pocztową (adres: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Biuro Współpracy z Absolwentami; ul. Podchorążych 2, pok. 19; 30-084 Kraków) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (bwa@up.krakow.pl).

Ze wszystkich zgłoszeń komisja wybierze laureatów, nadając im tytuł „Absolwenta Roku 2020”. Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości po 1500 zł (brutto).

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Wzory dokumentów:

Oświadczenia (RODO oraz konkursowe)