Turkusowe organizacje XXI w.

Akademickie Biuro Karier zaprasza na Spotkanie z Mistrzem – Prof. Andrzej Blikle. W dniu 19 listopada 2019 profesor wygłosi wykład pt.”Turkusowe organizacje XXI w.” Spotkanie odbędzie się o godz. 10.15 w budynku głównym UP, ul. Podchorążych 2,sala 424N.

Prof. Andrzej Blikle jest naukowcem w obszarze informatyki teoretycznej, a także ― zgodnie z rodzinną tradycją ― mistrzem cukierniczym.
Obecnie prowadzi firmę doradczo-szkoleniową „Andrzej Blikle Doradca” w obszarze zarządzania jakością oraz samoorganizacji turkusowej. Od 1997 r. zaprasza na poświęcone tym tematom otwarte konwersatoria.
Jego książka „Doktryna jakości – rzecz o skutecznym zarządzaniu” zajęła w 2015 r. I miejsce w kategorii „Najlepszy poradnik ekonomiczny” w konkursie Economicus 2015 organizowanym przez „Dziennik Gazeta Prawna”, a w 2016 r. otrzymała nagrodę Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie „za najlepszą pracę z zakresu nauk o przedsiębiorstwie w latach 2014 – 2015”.
Jest członkiem Europejskiej Akademii Nauk, Rady Języka Polskiego i ponad 20 innych organizacji.

bezpłatny bilet