Wykład profesora Leszka Balcerowicza „Trzydziestolecie ogłoszenia planu Balcerowicza”

Termin: 28 października 2019 11:30 – 13:30
Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny: Audytorium im. prof. W. Danka – Podchorążych 2, 30-084 Kraków

Zapraszamy na wykład profesora Leszka Balcerowicza.

Leszek Balcerowicz – ekonomista, profesor nadzwyczajny Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Doktor honoris causa kilkunastu uczelni krajowych i zagranicznych. Wyróżniany prestiżowymi nagrodami i odznaczeniami polskimi i międzynarodowymi, w tym Orderem Orła Białego. Kierownik Katedry Międzynarodowych Studiów Porównawczych SGH w Warszawie. Były prezes Narodowego Banku Polskiego. Wicepremier i minister finansów w pierwszym niekomunistycznym rządzie Polski po II wojnie światowej.

Organizator: Instytut Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie