Absolwenci! Przydatny wykład – „Efektywny biznes w mało efektownej branży”

Akademickie Biuro Karier zaprasza na kolejny wykład z cyklu Spotkania z ludźmi biznesu – „Efektywny biznes w mało efektownej branży”.
Naszym gościem będzie Jakub Pawelski, który dzięki stworzeniu aplikacji LiveKid w wieku 20 lat trafił na listę Forbesa 25 under 25 w kategorii nowych technologii!
Spotkanie odbędzie się 22 października 2019 o godz. 13.00 w Audytorium im. prof. W. Danka (budynek przy ul. Podchorążych 2).

Podczas spotkania Jakub opowie Wam jak mimo młodego wieku zbudował firmę technologiczną, która zatrudnia 20 osób i przekroczyła właśnie milion przychodu. Dowiecie się także jak LiveKid, z którego korzysta już ponad 500 placówek, rewolucjonizuje branżę edukacyjną w Polsce!

Biogram:
21 letni założyciel & CEO LiveKid — systemu, który ułatwia zarządzanie żłobkami i przedszkolami. Swoją karierę zaczynał pracując jako programista aplikacji mobilnych w krakowskim software house’ie, a zaraz po maturze wyjechał za granicę, gdzie kontynuował rozwój swojej kariery jako Senior Software Engineer dla DanskeBanku. Równolegle za środki pozyskane z działalności zawodowej, tworzył po godzinach projekt LiveKid. Obecnie spółka zatrudnia kilkanaście osób i właśnie przekracza pierwszy milion przychodów, a rozwiązanie dociera do ponad 400 żłobków i przedszkoli na terenie Polski, co czyni ich liderem tej branży w Polsce. W roku 2018 Jakub znalazł się na liście 25 Under 25 Forbes w dziedzinie nowych technologii.

bezpłatny bilet