Zakończenie roku akademickiego 2018/2019 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

24 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego w działającym w strukturach Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Ostatni wykład w tym roku akademickim wygłosiła prof. Katarzyna Dormus, przenosząc słuchaczy w historyczną podróż do dziewiętnastowiecznego Krakowa. Podczas uroczystości głos zabrały dr Domagała-Kręcioch (dziekan Uniwersytecie Trzeciego Wieku) oraz dr Wanda Matras-Mastalerz (reprezentująca Radę Programową). Wszystkim studentom wręczono dyplomy.

Uroczystość uświetniły dwa koncerty: muzyki klasycznej w wykonaniu wybitnych wirtuozów Oleha Malovichko (klarnet) i Radosława Goździkowskiego (fortepian) oraz wystąpienie Joanny Nawojskiej, młodej utalentowanej kompozytorki, laureatki Festiwalu Piosenki Studenckiej w 2017 r.