Uniwersytet Trzeciego Wieku. Rekrutacja 2019/2020

Uniwersytet Trzeciego Wieku działający w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza do studiowania w kolejnym roku akademickim 2019/2020.

Słuchaczem UTW może zostać każda osoba, bez względu na wykształcenie, która pragnie zdobywać i pogłębiać wiedzę oraz aktywnie spędzać wolny czas.

Zgłoszenia można dokonać elektronicznie, poprzez pobranie i wysłanie formularza rejestracyjnego, znajdującego się na stronie internetowej Uniwersytetu Trzeciego Wieku lub osobiście, w sekretariacie UTW, ul. Ingardena 4 (pokój 15), w poniedziałki, w godz. 11.00–15.30.

Warunkiem przyjęcia jest złożenie wypełnionego formularza rekrutacyjnego oraz uiszczenie jednorazowej opłaty rekrutacyjnej. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz uzyskać telefonicznie: 12 662 74 62 (sekretariat UTW).

Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do 15 czerwca 2019 r.

utw.up.krakow.pl/rekrutacja/