Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Przedsiębiorczość i ekonomia społeczna – innowacje – środowisko 2019”

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie we współpracy z Politechniką Opolską oraz Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu organizuje Międzynarodową Konferencję Naukową „Przedsiębiorczość i ekonomia społeczna – innowacje – środowisko 2019”, która odbędzie się w Krakowie 22 maja 2019 r.
Keynote speakerem konferencji będzie dr Thomas Gold, dyrektor ds. Badań w Acceleration Group (NYC), ekspert ds. badań w dziedzinie edukacji i polityk publicznych. Przedstawi on prezentację „Innowacje społeczne a edukacja w zakresie przedsiębiorczości: obietnice i wyzwania na miarę XXI wieku”.