Konferencja naukowa „EDUKACJA XXI w. Strategie zarządzania i kierunki rozwoju”

Serdecznie zapraszamy na interdyscyplinarną konferencję naukową „EDUKACJA XXI w. Strategie zarządzania i kierunki rozwoju”, która odbędzie się w Krakowie w dn. 10-11 października 2019 r. organizowana przez Instytut Filozofii i Socjologii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Celem głównym konferencji jest zainicjowanie w środowisku akademickim dyskusji dotyczącej tego, jakiej filozofii potrzebuje edukacja XXI w., jakie są dostępne modele edukacji oraz który z nich jest dostosowany do dzisiejszego świata. Cele szczegółowe to odpowiedź na pytania: jakie istnieją efektywne strategie zarządzania placówkami oświatowymi oraz jakie są możliwe kierunki rozwoju samej edukacji. Praktycznym osiągnięciem konferencji będzie znalezienie rozwiązań możliwych do realizacji „tu i teraz” bez względu na tło instytucjonalne czy ministerialne. Raport o fatalnym stanie polskiego systemu edukacji „Szkoła dla innowatora” będzie realnym tłem dla twórczych rozważań uczestników konferencji.

Fee konferencyjne: 200 zł (referat, publikacja, przerwy kawowe)
Udział bierny/słuchacz: bezpłatny

Szczegóły: https://konferencjaedukacja.up.krakow.pl/o-konferencji/