Noc Szkoleń dla Absolwentów!

Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach” po raz 8. organizuje Noc Szkoleń w Krakowie. W dniach 21-23 marca odbędą się 24 różne szkolenia. Mają one charakter otwarty, każdy się może zapisać.

Czego może spodziewać się uczestnik Nocy Szkoleń?
Różnorodność tematów szkoleń zaskakuje zainteresowanych Nocą Szkoleń. Nie zawsze wybór szkoleń jest łatwy, zwłaszcza wtedy, kiedy odbywają się one w tym samym czasie. A są to krótkie szkolenia trwające 3 godziny. Duża dawka wiedzy i inspiracji w krótkim czasie staje się skondensowaną pigułką motywacji do dalszego rozwoju.
Dzięki krótkim szkoleniom uczestnik, mimo że nie zostanie ekspertem w danej dziedzinie, to jednak bez dużego nakładu czasowego i finansowego będzie mógł sprawdzić i przekonać się na własnej skórze, czy dany temat jest dla niego. W tym laboratorium prób i testów może dojść do rozczarowania, kiedy jego wyobrażenia rozbiją się o ścianę fachowej wiedzy. Konfrontacja z rzeczywistością sprostuje jego wyobrażenia o danej dziedzinie wiedzy.