Absolwencie! Praktykuj w Narodowym Centrum Kultury

Udział w programie „Praktykuj w kulturze” to szansa także na praktykę w Narodowym Centrum Kultury – jednej z największych instytucji kultury w Polsce! Na studentów i absolwentów kierunków humanistycznych, społecznych i artystycznych czekamy w Działach: Szkoleń i Profesjonalizacji, Programów DotacyjnychBadań i AnalizProgramów KulturalnychKomunikacji i Promocji oraz Wydawnictwie NCK.

Już od kilkunastu lat prowadzimy program integrujący środowisko pracodawców z sektora kultury z osobami dopiero wchodzącymi na rynek pracy. Podczas każdej edycji zapraszamy praktykantów także do naszej instytucji, oferując im praktykę w różnych działach.

• Jeśli chcesz poznać pracowników ośrodków kultury z całej Polski, zobaczyć od kuchni, jak przygotowuje się szkolenie i webinarium na każdym etapie – zapraszamy na praktykę do Działu Szkoleń i Profesjonalizacji.
  • Jeśli interesuje Cię tematyka programów dotacyjnych MKiDN, nie boisz się baz danych i chcesz poznać tajniki pracy z CMS-em – polecamy wysłać aplikację do Działu Programów Dotacyjnych.
  • Jeśli Twoją mocną stroną jest analizowanie danych i chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu artykułów – czeka na Ciebie miejsce w Dziale Badań i Analiz.
  • Jeśli jesteś ciekawy, jak wygląda przygotowanie dużych, ogólnopolskich projektów kulturalnych i zarządzanie projektem – praktyka w Dziale Projektów Kulturalnychprzypadnie Ci do gustu.
  • Jeśli Twoim żywiołem są media społecznościowe, masz lekkie pióro i chcesz zobaczyć, jak wygląda promocja projektów kulturalnych realizowanych przez Narodowe Centrum Kultury – spodoba Ci się praktyka w Dziale Komunikacji i Promocji.
  • A jeśli najbardziej interesuje Cię proces wydawniczy, chcesz przekonać się, jak wygląda współpraca z autorami, wydawcami i dystrybutorami – Wydawnictwo NCK jest wymarzonym miejscem na praktykę dla Ciebie.

Oferty wszystkich praktyk znajdziesz na stronie pracujwkulturze.nck.pl

Jak się zgłosić? Wystarczy zarejestrować się na stronie pracujwkulturze.nck.pl, wybrać od jednej do trzech najbardziej interesujących ofert praktyk, odbyć rozmowę kwalifikacyjną i…rozpocząć praktykę! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 lutego.