Trzecie miejsce UP w Rankingu Uczelnia Roku SEE&SAY

UP zajęło trzecie miejsce w Rankingu Uczelnia Roku SEE&SAY!

Przegląd See&Say to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce skupiające ponad czterdziestu przedstawicieli branż kreatywnych w Polsce, a najlepsze prace z Przeglądu Portfolio prezentowane są podczas wystawy MUST SEE.

W tym roku po raz pierwszy podczas Przeglądu SEE&SAY postanowiono wyróżnić te szkoły, których studenci i absolwenci „nie boją się konfrontować swoich projektów i pomysłów z perspektywą branży i których prace są najświeższym i kreatywnym spojrzeniem na ich dziedzinę niezależnie czy jest to reklama, ilustracja, moda, design, dźwięk czy fotografia”. Stworzono zestawienie oraz przyznano tytuł Uczelni Roku SEE&SAY.

Miło nam poinformować, że Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie uplasował się zaraz za Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie i Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu, zajmując tym samym trzecie miejsce w przeglądzie.