Nowy numer „Studens Scribit”!

„Długoletnie błądzenie w ciemnościach w poszukiwaniu prawdy odczuwanej, lecz nieuchwytnej, głębokie pragnienie oraz przeplatające się ze sobą okresy wiary i zwątpienia, które poprzedzają jasne i pełne zrozumienie, znane są wyłącznie tym, którzy sami ich doświadczyli”. Tak o szukaniu prawdy wypowiadał się jeden z najwybitniejszych myślicieli XX w.- Albert Einstein. Nie tylko jednak umysły ścisłe poszukują prawdy. Agatha Christie, autorka najbardziej poczytnych jak dotąd kryminałów, mówiła: „Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia”. Nowe wydanie Studens Scribit to próba odnalezienia prawdy w rzeczywistości. Dla jednych skrywa się ona w nieograniczonym i wciąż pełnym tajemnic Wszechświecie. Dla innych objawia się na kartach historii. Jeszcze inni szukają jej w zakamarkach ludzkiego umysłu. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Ps. Bezpłatne egzemplarze do otrzymania w Biurze Samorządu Studentów.