Dorota Kwaśniewicz-Michalik – Absolwentka z Pasją 2018!

Dorota Kwaśniewicz-Michalik – Absolwentka studiów stacjonarnych I stopnia Wydziału Pedagogicznego na kierunku praca socjalna została wybrana „Absolwentką z Pasją 2018”. Pani Dorota otrzymała dziś nagrodę – czek na 1500 zł podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019. Absolwentka Roku została doceniona za następujące osiągnięcia:
– współautorka projektu „Mam cel – aktywna integracja w gminie Słomniki”, realizowanego w ramach 9. Osi Priorytetowej
– współautorka projektu – „Wdrożenie usprawnień organizacyjnych w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej przez nakierowanie działań na poprawę obsługi klienta”
– stypendystka Fundacji Sapere Auso,
– laureatka wielu konkursów, min. ogólnopolskiego konkursu „Strategie pomagania innym w kinematografii polskiej i światowej”,
– autorka rozmaitych projektów socjalnych, min.: „Cykl warsztatów naukowych dla dzieci ze świetlic środowiskowych w gminie Wielka Wieś”, a także projektu „Cykl warsztatów naukowych dla dzieci” do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!