Rozwiązanie Konkursu „Absolwent z Pasją!”

Dnia 10.10.2018 roku jury konkursowe w składzie: prof. Robert Stawarz, Prorektor ds. Rozwoju, prof. Katarzyna Potyrała, Prorektor ds. Spraw Studenckich, Piotr Kciuk – Kierownik Biura Współpracy z Absolwentami, Aleksandra Ciejka – sekretarz konkursu oraz Kamil Firmanty – przewodniczący Samorządu Studentów zadecydowali, iż zwycięzcami zostają:

– Pani Dorota Kwaśniewicz-Michalik – Absolwentka studiów stacjonarnych I stopnia Wydziału Pedagogicznego na kierunku praca socjalna.

– Pani Magdalena Kasprzak – Absolwentka studiów stacjonarnych II stopnia Wydziału Sztuki na kierunku Wzornictwo.

Uroczyste wręczenie nagród w postaci czeków odbędzie się jutro podczas Inauguracji Roku Akademickiego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwyciężczyniom Przyszłych Absolwentów zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku