15-21.10.2018 Tydzień Otwarty Akademickiego Biura Karier

W dniach od 15 do 19 października serdecznie zapraszamy na Tydzień Otwarty Akademickiego Biura Karier. Tydzień ABK odbędzie się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Bądź architektem swojego szczęścia to hasło przewodnie tegorocznego OTK.

15 października, poniedziałek
godz. 10.00 – 14.00
 Hol, I piętro CV POINTNie przewidujemy przyszłości, ale możemy wpłynąć na Twoją przyszłość zawodową!

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak opisać swoje umiejętności, nie wiesz jak przykuć uwagę specjalisty ds. rekrutacji, chciałbyś w ciekawy sposób opisać swój cel zawodowy w CV? Koniecznie przyjdź do Naszego CV- point

CV to Twoja ulotka reklamowa, dlatego zaprojektuj ją mądrze!

16 października, wtorek

godz. 9.00 – 13.00

Rozgrywka Gry Cashflow

Chciałbyś nauczyć się, w jaki sposób osiągnąć wolność finansową? Świat inwestycji nie jest Ci obcy? A może marzysz, aby kiedyś założyć własny biznes? Akademickie Biuro Karier zaprasza na rozgrywkę gry ekonomicznej Casheflow, której autorem jest Roberta Kiyosaki. Gra pozwala kształtować postawę przedsiębiorczą.

abk@up.krakow.pl

godz. 13.30 – 15.00

Spotkanie z ludźmi biznesu, Aneta Wątor

„Jak budować markę osobistą przedsiębiorcy i skutecznie rozwinąć swój biznes”

17 października, środa

godz. 11.00 – 14.00

szkolenie„Jak stworzyć przyciągające uwagę CV”

18 października, czwartek

godz. 9.00 – 15.00

szkolenie „Efektywne zarządzanie czasem i sobą w czasie”

19 października, piątek

godz.8.00 – 14.30

Testy predyspozycji zawodowych, konsultacje z doradcą.

Doradcy zawodowi zapraszają na indywidualną rozmowę z obszaru planowania kariery zawodowej. Będzie to również okazja do wypełnienia testu predyspozycji zawodowych.
doradcy.zawodowi@up.krakow.pl

20 października, sobota