Absolwent z Pasją! – konkurs

Absolwencie 2018! Potrafisz inspirować? Masz niezwykłe hobby lub pasję, zarażasz innych pozytywną energią?

Weź udział w konkursie! Nagrody 1500 zł (brutto)!

Konkurs skierowany jest do absolwentów I, II i III stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Ma na celu promować absolwentów Uczelni, którzy wyróżniają się niezwykłymi pasjami i osiągnięciami. Wierzymy, iż motywowanie i promowanie kreatywnych abiturientów, którzy, dzięki swoim talentom i niekonwencjonalnym zajęciom, rozsławiają naszą Uczelnię również po zakończeniu studiów, inspiruje kolejne pokolenia studentów.

Formularze zgłoszeniowe można składać osobiście w Biurze Współpracy z Absolwentami (ul. Podchorążych 2, pok. 19) lub przesyłać pocztą elektroniczną na adres bwa@up.krakow.pl (wraz z zeskanowaną stroną dotyczącą składanych oświadczeń).

Termin składania zgłoszeń do 15 września 2018 r.

Więcej informacji na: https://absolwenci.up.krakow.pl/konkursy/