Konkurs na najlepsze prace mgr!

Drodzy Absolwenci! W imieniu Małopolskiej Fundacji Stypendialnej SAPERE AUSO informujemy o rozpoczętych w bieżącym roku konkursach:

• Konkurs na najlepsze prace magisterskie z dziedziny przedsiębiorczości, innowacji i rozwoju regionalnego.
  • Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu edukacji i ochrony środowiska.
  • Konkurs o Nagrodę HOCHTIEF Polska na najlepszą pracę dyplomową z zakresu budownictwa i architektury.
  • Konkurs im. Marszałka Marka Nawary na najlepsze rozprawy doktorskie oraz prace magisterskie i licencjackie dotyczące ustroju i działalności samorządu terytorialnego, a także prezentujące sylwetki postaci związanych z samorządem terytorialnym.

Szczegóły na stronie sapereauso.org w zakładce dokumenty oraz fanepage’u @SapereAuso.

Sapere Auso – Małopolska Fundacja Stypendialna została powołana przez Sejmik Województwa Małopolskiego w 2003 r. jako główny, finansowo-organizacyjny instrument realizacji polityki regionalnej w zakresie poprawy szans edukacyjnych młodzieży oraz promocji młodzieży szczególnie uzdolnionej. Fundacja wspiera uczniów i studentów pragnących poszerzać swe umiejętności na kursach specjalistycznych lub poprzez udział w międzynarodowych konkursach i konferencjach.