Targi Pracy na UP

Zapraszamy na Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego, które odbędą się 24 maja 2018 r. w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie w godz. od 9.00 do 14.00.
Tegoroczne spotkanie adresowane jest w szczególności do studentów i absolwentów małopolskich uczelni.
Podczas targów będzie można spotkać przedstawicieli firm, poznać ich aktualne oferty pracy, praktyk i staży. Wśród wystawców zaprezentują się m.in. firmy z branży: IT, outsourcingu, consultingu, fintechu, doradztwa technicznego oraz agencje marketingowe.

Osoby myślące o założeniu własnej firmy będą miały możliwość wzięcia udziału w dyskusji z przedstawicielami Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości o korzyściach wynikających z założenia własnego biznesu.